Příslušenství pro vchodové dveře a sklo

Kromě paketů výbavy nabízíme i samostatně volitelné příslušenství pro individuální vybavení vašich vchodových dveří. Aby bylo z funkčního i estetického hlediska možné vyhovět každému přání.

Panty

Kromě klasických pantů v základní výbavě si můžete zvolit moderní válečkové panty nebo neviditelné skryté panty. I při pohledu z interiéru tak máte více možností, jak ovlivnit design vchodových dveří. Všechny panty jsou navíc třísměrně nastavitelné, aby bylo možné vaše dveře vždy precizně nastavit.

Zavírače dveří

Zavírač dveří zajišťuje, aby dveře nezůstaly náhodou otevřené. Na výběr máte několik druhů samozavírače – klasický s tyčovým ústrojím, vizuálně atraktivní varianta s posuvnou lištou nebo dokonce úplně skrytý v drážce dveřního křídla.

Vzorované sklo

Izolační sklo ve dveřích nebo v světlících nemusí být jen čiré. Na výběr máte vzorované skla, příslušející k designu dveří, nebo množství ornamentních skel s různou úrovní průhlednosti. Ve vstupní hale tak získáte dostatek denního světla a zároveň nebudete vystaveni zvědavým pohledům od ulice.

Zámky

Zvolit si můžete standardní cylindrickou vložku PZ88 nebo některou z vyšší řady bezpečnostních cylindrických vložek.

Průzor

Analogový průzor umožňuje vizuálně zkontrolovat vstupní prostor přede dveřmi, aniž byste dveře museli otevřít.

Digitální průzor

Namísto běžného průzoru můžete zvolit digitální verzi kukátka a na obrazovce zřetelně vidět, kdo je u dveří.

Soklový plech

Ochrání vstupní dveře ve spodní části před škrábanci od bot. Volitelně je k dispozici v rozměrech 40 nebo 80 mm.

Elektrický otvírač

Díky elektrickému otvírači můžete vchodové dveře s MR2-zámkem odemknout na dálku, například z kuchyně nebo obývacího pokoje na patře.

Nouzové východy

Pro únikové cesty podle ST EN 179 nebo ST EN 1125 lze hliníkové vchodové dveře s 1 nebo 2 křídly vybavit tzv. panikovým kováním.

Nízký práh

Pro všechny dveře je volitelně k dispozici nízký práh.

Nulový práh

U plastových nebo plast-hliníkových vchodových dveří lze zvolit zcela bezbariérový práh.